- Komerční sdělení -zpravy

Víte, kde vám ochotně pomohou se vzděláváním v sociálních službách?

Pokud chceme pracovat s lidmi, je velmi často nutné průběžně si doplňovat vzdělání, absolvovat různé kurzy, přednášky a podobně. Možná hledáte vzdělávání v sociálních službách, abyste mohli pracovat dál a kvalitně ve stávajícím zaměstnání. Možná jste zaměstnavatel a hledáte kurzy pro své zaměstnance. Ale také jste možná na úřadě práce a kurz chcete absolvovat proto, aby se vám nová práce lépe sháněla.

V každém případě se můžete obrátit na Seduca.cz. Mnohé kurzy na mnoha místech ČR i online, to je zárukou, že vám bude vámi požadovaný jistě k dispozici.

Seduca je tady pro vás mnoho let

Vzdělávací agentura Seduca nabízí 65 akreditovaných vzdělávacích programů a má k dispozici více než 40 akreditovaných lektorů. Rekvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách můžete absolvovat ve více než 20 městech po celé České republice.

Poptávat tady můžete pravidelný vzdělávací servis pro poskytovatele sociálních služeb, vzdělávání managementu sociálních služeb. Samozřejmostí je profesionální péče o klienty. Nabízená témata jsou velmi široká, lektoři jsou erudovaní a kvalitní a vše obstaráte za příznivou cenu.

Vybrat si můžete kurzy na klíč, prezenční kurzy, online kurzy nebo rekvalifikační kurzy.

Zdroj: https://pixabay.com/

Dostupnost v mnoha městech ČR

Jste z Ostravy? Tak to vás jistě budou zajímat kurzy pro Ostravu, které najdete na webové stránce https://www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-kurz-pro-ostrava. Právě tady bude „Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Ostrava“ probíhat od 21. října 2022 do 9. prosince 2022 vždy v pátek a sobotu. Pokud byste chtěli jiný termín, můžete využít některou z mnoha nabídek online kvalifikačních kurzů. Probíhají vždy po týdnu, nejbližší začíná 23. 9. 2022.

Pojďte se podívat sami na webové stránky seduca.cz a přesvědčte se, jak dostupné jsou nám kurzy určené pro pracovníky v sociálních službách. S kvalitou kurzů i lektorů budete bezesporu spokojeni.

zeny
- Reklama -pr clanek

Mohlo by Vás zajímat

Redakční přehled