- Komerční sdělení -zpravy

Láká vás mít vlastní automyčku a rozšířit své stávající podnikání?

Nedá se nevšimnout si, že se kolem nás rozrostla spousta automyček. Můžeme se s nimi setkávat u benzinových stanic, u velkoobchodů nebo obchodních center, také u autoservisů nebo jen tak na konci menšího města u „výpadovky“, která je maximálně frekventovaná.

Kvalitní a bezporuchové automyčky u nás nabízí např. BKF CarWash. Prodej automyček je tady na vzestupu nejen kvůli jejich kvalitám, ale také díky snadné obsluze jak pro majitele, tak pro zákazníky.

Automyčky BKF CarWash jsou bezporuchové, mají moderní technologie, velké množství doplňků a systém vzdálené správy, který vám bude velmi nápomocný a ušetří spoustu práce.

Zdroj: https://pixabay.com/

Vyberte si správný typ automyčky

Na výběr máte z několika typů automyček. Jedná se o kontejnerové a modulární myčky, portálové automyčky a automyčky BKF Mono.

Kontejnerová myčka je skvělá pro místa s vysokou a střední intenzitou provozu. Osvědčila se při vyšším počtu mycích boxů. Technologie je umístěna v technickém kontejneru, což oceníte zvláště v zimních měsících. Dá se zvýšit bezpečnost hotovostních plateb. Tato automyčka je vhodná pro rozšíření stávající podnikatelské činnosti.

Modulární myčka alternuje kontejnerové myčky. Je ideální pro místa se střední a nízkou intenzitou provozu. Můžete ji použít pro rozšíření stávajícího zajetého podnikání. V porovnání s kontejnerovou myčkou zabírá mnohem méně místa.

Portálové automyčky díky portálu zajímají především osoby, které nerady používají samoobslužný systém výše uvedených automyček. Stejně tak je ale používají ti, kteří mají samoobslužné myčky rádi, ale tu a tam si chtějí nechat vyčistit vůz s využitím kompletního vyčištění portálovou myčkou. Tyto typy automyček se tak výborně doplňují. Více informací o ní najdete na https://bkfcarwash.cz/portalove-automycky/.

Automyčka BKF Mono je malé, ucelené a snadno obsluhovatelné zařízení, které je vhodné k přípravě nových vozů, mytí vozů po opravě i pro běžné mytí.

Více informací najdete na bkfcarwash.cz. Nechte si vypracovat cenovou nabídku.

zeny
- Reklama -pr clanek

Mohlo by Vás zajímat

Redakční přehled