- Komerční sdělení -zpravy

Mateřská škola, která dětem nabídne skvělý start do života

Mateřská škola ProFamily se nám s manželem líbila hned na první pohled. Školka, která leží v Modřanech, pro nás představovala naprosto dokonalé místo pro našeho tříletého syna, který se do školky velmi těšil. S manželem nám šlo především o to, aby se syn cítil, co možná nejlépe ve své nové školce a aby se také velmi dobře sžil s novým prostředím, ve kterém si několik let pobude. Domnívám se, že tato školka byla naprosto skvělá volba a že bude Davídek spokojený ve své nové školce, jelikož zatím tomu tak je. 

Mateřská škola s kvalifikovanými pracovníky

Mateřská škola ProFamily má dlouholetou tradici, která sahá k 25 letům. Školka má mimo jiné vlastní vzdělávací program a je mimo jiné také první soukromou školkou, která byla v ČR vůbec otevřena. Díky rodinnému prostředí školky, které na vás dýchne hned při příchodu do vestibulu školky, se děti v této školce cítí skutečně skvěle. V kombinaci s kvalifikovaným týmem pedagogů, kteří rozumí nejen dětským náladám a pocitům nýbrž také aktuálním potřebám každého dítěte, se jedná o kvalitní vzdělávací institut, který vaše dítě dokonale připraví na pobyt ve škole a také na pozdější život. 

Vzrostlá zahrada i výlety k moři jsou obrovským lákadlem 

Když jsem se s manželem pídila po tom, která mateřská škola by byla pro našeho syna tou možná úplně nejlepší, ve prospěch této školky hrála nejen krásná vzrostlá zahrada, která byla skutečně velkým lákadlem, jelikož sami bydlíme v bytě na Vinohradech, nýbrž jsem byla okouzlena také nespočtem aktivit, které školka pro své svěřence pořádá, a to nemluvě o výletech ke koním, o plávání, tenise a také o výletech k moři, které školka pravidelně pořádá. Kromě toho bere školka děti minimálně pětkrát ročně mimo Prahu, což je naprosto skvělé. Jsem si tedy více než jistá tím, že si syn svou novou školku zamiluje a bude se do ní každý den těšit, a to minimálně do té doby, než uzraje čas k tomu, aby syn začal chodit do školy. 

zeny
- Reklama -pr clanek

Mohlo by Vás zajímat

Redakční přehled