- Komerční sdělení -zpravy

Bachovy kapky na spaní mi poprvé pořídil můj manžel

Bachovy kapky na spaní, jejichž účelem je zkvalitnit spánek a celkově zlepšit kondici toho, kdo je právě užívá, mi poprvé pořídil můj manžel, když jsem začala mít zdravotní problémy, které mi v noci nedovolovaly vůbec zamhouřit oči. Trpěla jsem nedostatkem spánku a k tomu všemu černými myšlenkami, které se mi přitom honily hlavou. Manžel si tak již se mnou vůbec nevěděl rady, jelikož jsem nebyla schopna vůbec normálně fungovat během dne, kdy jsem se musela starat o naše malé děti a už vůbec jsem nebyla schopna podávat dobré výkony v práci, což se nelibě podepsalo na našem rodinném rozpočtu. Ve chvíli, kdy jsem ovšem začala užívat Bachovy kapky pro dobré spaní, se vše jako mávnutím kouzelného proutku zlepšilo a já jsem konečně mohla začít normálně fungovat i přesto, že mé zdraví bylo stále vratké. 

Bachovy kapky na spaní u nás slavily úspěch

Bachovy kapky na spaní v naší rodině skutečně slavily velký úspěch. Po několika dlouhých měsících jsem se díky nim mohla konečně dobře vyspat, a to bez toho, aniž bych musela sáhnout po nějakých medikamentech na kterých si člověk časem vytvoří pouze nelibou závislost.  Nespavost, poruchy spánku či časté probouzení jsou nyní ta tam. Kromě toho se zlepšila i má celková nálada a tím pádem i nálada celé rodiny, která byla mými chmury velmi poznamenaná. Bachovy kapky na spaní lze pořídit hned v několika různých podobách a vždy záleží právě na tom, jaké problémy vás trápí a čeho se tedy chcete během spánku zbavit. Já osobně jsem sáhla po kapkách, které nesly název Olive a které měli pomoci při fyzickém i duševním přetažení. Domnívám se, že jsem zvolila velmi dobře, respektive manžel, který mi přímo tyto kapky pořídil. Od té doby nevím, co to znamená nespavost. 

Bachovy květové esence jako okamžitá pomoc od problémů

Kromě toho, že pravidelně užívám Bachovy kapky na spaní, užívám také Bachovy květové esence, které fungují zhruba jako taková okamžitá pomoc od všech všedních problémů. Když se tak během dne necítím dobře popřípadě, když mám jít například na kontrolu k lékaři, po těchto zázračných kapkách vždy spolehlivě sáhnu a svých obav a jiných nešťastných myšlenek se rázem zbavím.

zeny
- Reklama -pr clanek

Mohlo by Vás zajímat

Redakční přehled