- Komerční sdělení -zpravy

Husté a nádherně dlouhé řasy sluší každé ženě. Vyzkoušejte lifting řas

Existuje skutečně několik oblastí, kterých si každý všimne ihned na první pohled. Vlasy, oči a rty, to jsou tři velmi důležité partie, které si většina žen hýčká a udržuje je stále v pěkném stavu. A věřte tomu, že se dají udělat hotové zázraky i na těch místech, které jsou problematické. V rukou odborné péče se dají během určité doby proměnit řasy nebo upravit rty. Nemluvě o krásných a zdravých vlasech.

Změna, která pozvedne sebevědomí

S přibývajícím věkem ženy řeší svůj vzhled daleko více, než cokoliv jiného. Je pravdou, že vrásky, kterých jak se zdá jen přibývá, moc nepřidají. Avšak to není důvod k truchlení, ale spíše k rozhodnutí s takovým problémem něco udělat. Což ostatně platí i pro ženy, které mají problémy s řasy, rty nebo dokonce s vlasy, které vypadají zničeně. Ale všechno pěkně popořádku. Začneme nejprve u očí a to konkrétně u řas. Poslední dobou je velkým trendem nosit umělé řasy. To ovšem vůbec není nutné podstupovat takový zákrok, jde to jiným způsobem. Lifting řasje totiž velmi efektivní a především zdravější způsob, jak zvýraznit slabé, poškozené nebo dokonce krátké či řídké řasy. Bez nutnosti umělých pomůcek. Statisticky je dokázáno, že tento způsob nejen přinese vytoužené výsledky, ale je rovněž zdravější verzí.

Na vzhled obličeje mají vliv rty

Bohužel i tato oblast je velmi citlivá a ani v tomto případu se věk nevyhýbá viditelným změnám. Pro odborníka ovšem není problém dodat rtům správný vzhled a jistou mladistvou jiskru. Zvětšení rtů není zase extrémní, ale odpovídá tvaru obličeje a není problém ho upravit podle vlastního pocitu. Při této metodě se používá kyselina hyaluronová, rtyse jí naplní a v podstatě budou vypadat velmi přirozeně. Kyselina hyaluronová je přírodní látka v našem těle, proto ji rty přijmou bez problémů.

Změna dostupná i pro vlasy

Jak se zdá máme řešení dostupné pro oči, rty, ale existuje efektivní a přirozený způsob pro vlasy? Samozřejmě ani ty nemusí zůstat stranou a lze je povzbudit opět přírodním produktem. Vhodně zvolený keratin na vlasyse postará o poškozené vlasy, kterým chybí lesk, pružnost a pevnost. Keratin tvoří až 88 % vlasové struktury a také je zodpovědný za jejich ochranu a jistou péči. Pokud chybí, je problém na světě. Nicméně je zcela možné vyzkoušet léčebnou kúru, kdy na pomoc přispěchá brazilský keratin. Přípravek bez chemického původu a tudíž zcela bezpečný. Pokud aplikaci provádí profesionálové, výsledek budete mít zaručený. Vaše vlasy omládnou a mimochodem vy rozhodně budete víc, než spokojeni.  

zeny
- Reklama -pr clanek

Mohlo by Vás zajímat

Redakční přehled