- Komerční sdělení -zpravy

Vánoce jsou za dveřmi! Jak rychle sehnat dárky, na které jste zapomněli?

Štědrý večer je téměř za dveřmi a času na nákup posledních dárků už vám moc nezbylo. Je tedy jasné, že řada lidí, kteří doteď neměli moc času či inspirace, propadla panice. Přinášíme vám několik tipů, které by vám mohly pomoci, pokud potřebujete dárek objednat nejlépe okamžitě.

Kamenné obchody a eshopy garantující doručení

Dárky na poslední chvíli můžete vyřešit samozřejmě stále ještě v eshopech, ale musíte dbát na to, aby balíček stihl dorazit. Pokud si tím nejste jistí, nebo jste si vzpomněli přímo čtyřiadvacátého, musíte hledat v obchodech, kde mají otevřeno i na Štědrý den dopoledne. Samozřejmě výběr zboží již může být omezený. Nicméně v obchodech zajisté nebude tolik lidí jako v polovině adventu, tudíž i samotné nákupy mohou být pohodovější. Pokud ještě několik dní zbývá, největší klid vám nabídne samozřejmě objednání dárku on-line.

Tip: Pokud hledáte osobní dárek, možná vás zaujmou trička s potiskem, nebo plechové hrnky s motivem, kterým můžete něco říct. Obdarovaný tak bude vědět, že jste na něj mysleli a dali si na dárku záležet.

Dárkové poukazy na kulturu a kurzy

Někdy je lepší, než kupovat za každou cenu nějakou hloupost, vsadit na lístky či poukázky na kulturní události. Může se jednat o vstupenky do kina, ale i divadla, případně na nějaký zajímavý koncert. A pokud člověk, kterého chcete obdarovat, není zrovna milovník hudby, pak určitě existuje jiná aktivita, která by se mu mohla líbit a lze na ni koupit dárkový poukaz. Ať už by šlo o adrenalinový sport, kurz vaření, nebo kosmetiky.

Dárkové balíčky kosmetiky, jídla a pití

Dárkové balíčky plné nejrůznějších lahůdek udělají radost naprosto každému. Pokud jde o gurmánské speciality, potěší každého milovníka dobrého jídla. Stejně tak balíčky plné nejrůznějších doplňků stravy, zdravých superpotravin či bylinných čajů, mastí či gelů.

Dobrá kniha, kalendář, nebo diář?

Pod stromečkem může potěšit i dobrá kniha, diář či nástěnný kalendář. Diář a kalendář využije asi každý, ale u knih si musíte dát pozor na to, aby ji obdarovaný již nevlastnil, nebo nečetl. Radši se proto opatrně zeptejte.

Když je nejhůře a musíte na pumpu

V nejzazších případech lze dárky vyřešit i na pumpě, kde kromě sladkostí a lahví alkoholu můžete zakoupit také dálniční známku, poukázky do myčky, ale i plyšáka, nebo růže.

zeny
- Reklama -pr clanek

Mohlo by Vás zajímat

Redakční přehled