- Komerční sdělení -zpravy

Tři způsoby, jak vnést do interiéru anglickou eleganci

Londýnský glamour styl přináší do domácnosti nádech hojnosti, blahobytu a luxusu.

Bydlení ve stylu glamour je úcta k čistotě tvarů a chvála dokonalosti. Je jiný, půvabný, přitažlivý a okouzlující zároveň. Tento styl dokonale ladí s anglickým prostředím a vkusem. Anglie je typické deštivého počasím, černým čajem s mlékem, klidem a kombinací drsného s elegantním.

Pokud chcete bydlet ve stylu londýnského glamour, odhalte všechny jeho vlastnosti. Vytvořte v interiéru drsné pozadí odhalením starých zdí a cihel a postavte před ně luxusní nábytek ze sametu či kůže.

Anglie je masivní, výrazné, ale zároveň jeho stylem není příliš vyčnívat.
tmavý nábytek

Využijte sedací nábytek v tmavých barvách jako royal blue či hořčicová. Tmavší odstíny stěn a nábytku jsou vítány, vytvářejí dokonalé kontrasty s jednoduššími světlejšími prvky.

Masivní plochy, jako jsou podlaha či zbylé stěny, jakož i strop však ponechte světlejší, abyste prostor opticky nezužovaly.

kov

I když může anglická elegance působit temně, je zároveň komfortní. Prostory odlehčíte kovovými doplňky s mosazi či zlata.

těžké materiály

Velkolepé solitéry, hustě tkané závěsy, deky, přehozy na postel, masivní tmavé dřeviny a tapety s květinovými a zvířecími motivy jsou to, co tento anglický styl potřebuje.

zeny
- Reklama -pr clanek

Mohlo by Vás zajímat

Redakční přehled